Alternatif Mühendislik

Kurumsal

Sektörde 15 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar, kurulduğu günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede en çok tercih edilen ve güvenilen şirket olmayı kendine vizyon edinmiş ve bunu gerçekleştirmiştir.
Dünyadaki değişimleri ve gelişmeleri doğru okuyan, hedeflerini bu doğrultuda planlayan bizler Alternatif Ailesi olarak firmamızın daimi değişmez prensiplerinden olan kalite, güven, disiplin, dürüstlük ve saygı ilkelerniden taviz vermeden ülkemizin hedeflerinden aldığımız güç ile daha büyük hedefi olan bir firma olarak ilerlemekteyiz.
Bu günlere gelmemizde her zaman yanımızda olan, bizleri her zaman bir üst noktaya taşıyan, yıllardır ticari  işbirliliğimizi sürdürdüğümüz iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve de tedarikçilerimize şükranlarımı sunarken Alternatif Ailesi olarak bu iş ahlakından asla ödün vermeksizin çalışacağımıza söz veriyoruz.
 
Kalite ve Güvende buluşmak dileğiyle...
 

Misyonumuz & Vizyonumuz

Müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir. 

Çalışanların güven, müşterilerin gönül bağı kurduğu, iş ortaklarının kalıcı olduğu kurum kültürünü sahiplenmek.

Yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevre ve İNSAN değerlerine DUYARLI öncü bir şirket olmaktır.

Değerlerimiz - Hedeflerimiz

  • Müşteri memnuniyeti
  • İş sağlığı ve İşçi Güvenliği
  • Kalite ve Güven Odaklılık
  • Yenilikçilik
  • Yaptığımız işlerde şeffaflık ve hesap verilebilirlik vardır.
  • (Tüm bu değerler üzerinde duran ve hedeflere rehberlik eden değer insandır)
  • İnsan Odaklılık

Kalite Politikamız

Kişisel yaşam ve mesleki yaşamımız ayrılmaz bir bağ ile birbirine bağlıdır. Mesleki yaşamında başarılı olan insanların, kişisel yaşamlarını belirli bir denge ve uyum içinde sürdürdükleri görülmektedir. Bu uyumu sağlayan temel unsur kişisel farkındalık düzeyimiz ve hedeflere göre yaşama anlayışımızdır. Eğitim; kişisel yaşam ile mesleki yaşantımız arasındaki ayrılmaz bağı sağlayan temel unsurlar üzerinde, yeni açılımlar sağlamayı ve bakış açılarımız değiştirmeyi hedeflemektedir.

Kaliteli ürün, uygun fiyat ve kusursuz hizmet bir alıcının satıcıdan beklediği genel özelliklerdir. Biz bunlara ilave olarak çalıştığımız müşterilere ücretsiz keşif ve müşavirlik desteği sunmaktayız. Genç, başarılı ve eğitimli kadromuzla teknolojinin son imkanlarını kullanarak sizlere daha iyi hizmet vermek amacı içerisindeyiz.

Sertifikalarımız